Väikelaen – Väikelaenud

Väikelaen & Väikelaenud

Väikelaenud on tavaliselt eraisikutele mõeldud tagatiseta laenud, mida võib kasutada oma äranägemise järgi.

Väikelaenu taotlemisel tasub arvestada, et olenevalt laenusummast, võib laenupakkuja anda laenu ainult sissetuleku või käenduse tagatisel.

Väiksema summa laenamisel on kasulikum eelistada väikelaenu kiirlaenule, sest väikelaenu intress on kiirlaenude intressist madalam.

Eriti soodsa väikelaenu võib saada eraisikult laenates. Eraisikute laenuportalid viivad kokku laenusoovijad ja eraisikust laenuandjad ning sõlmib mõlemale poolele sobiva lepingu.

Väikelaenu valimisel on madala intressiga laenud eraisikutelt parim valik, sest intressimäär võib olla rohkem kui 10 korda madalam kui suurtel kiirlaenufirmadel.

Laenu taotlemine toimub 100% internetis.

Personaalne laenupakkumine

Kui vajad kindlat rahasummat, kindlaks perioodiks ning tead, kui palju iga kuu järgnevast palgapäevast laenu tagasimaksele suudad pühendada, siis võid enne laenamist suhelda erinevate krediidiasutustega ning proovida endale välja kaubelda personaalse laenupakkumise. Aärmiselt soovitav on tutvuda erinevate finantsettevõtetega. Lisaks saab avada krediidikonto, mis pakub kindlustunnet, sest tagavararaha on alati olemas. Raha kasutad siis, kui sul seda tõesti vaja on ning enne seda ei maksa krediidikonto sulle mitte midagi. Krediidikontolt saad igal ajal sobiva summa (€250-€3000) oma arveldusarvele kanda. Ettevõte pakub eraisikutele laene ka Soomes, Lätis ja Leedus.

Laen nädalavahetusel

See laenuportaal on tuntud soodsate 0% intressiga kiirete laenude poolest, kuid väikelaene, mis on pisut pikema perioodi peale ja natukene suurema summaga, pakutakse alates 35% intressiga. Laenusummad algavad €2250 pealt ning küündivad kuni €5000. Maksimaalne laenuperiood on 5 aastat. Võimalikud on ka eripakkumised, kus intress on soodsam või puudub üldse (näiteks kampaania korras võib laen olla fikseeritud tasuga). Konkreetse laenupakkuja eesmärgiks on olla parimaks krediiti vahendavaks ettevõtteks Eestis, pakkudes klientidele mõistlikku valikut koos kliendisõbraliku teeninduse ning kaasaegsete tehniliste lahendustega. Ettevõte on avatud esmaspäevast reedeni 9:00-21:00 ning nädalavahetusel 10:00-18:00.

Väike pangalaen

Väike pangalaen Krediiti pakkuvast pangast tarbimise eesmärgil. Kasuta raha kodu remondiks, auto ostmiseks, õppelaenuna, tervisekulude eest tasumiseks või mõnel teisel eesmärgil. Tegemist on küll sihtotstarbelise laenuga, kuid kliendi valikuvabadus on väga lai. Laenusummad algavad madalalt, €300 juurest ning piirduvad €7500 peal, laenuperioodi pikkuseks on 6 kuud kuni 5 aastat. Sihtotstarbeline laen on ilma tagatiseta kiire laen pangast, mis eeldab mõistlikku kasutamist. Pank on usaldusväärne finantsasutus, kes allub Finantsinspektsiooni järelvalvele ning lähtub vastutustundliku laenamise põhimõtetest. Kliendi kulud on läbipaistvad ning laenutaotlusele saad vastuse kohe, raha hiljemalt 72h jooksul lepingu sõlmimisest.

Väikelaen pangast

Ühest Eestis tuntud pangast, saab taotleda väikelaenu summas €500-€10000 kuni viieks aastaks. Intressid algavad 9.9% aastas. Raha võib kasutada oma äranägemise järgi. 60-päevane rahulolu garantii tagab võimaluse väikelaen ilma täiendavate kuludeta tagastada, juhul kui otsustate, et pole siiski teenusega või lepingutingimustega rahul. Laenutaotluse väikelaenu, autolaenu või remondilaenu saamiseks saab esitada internetis ööpäevaringselt. Lepingut on võimalik allkirjastada digitaalselt ja ka pangakontoris või Omniva postkontoris. Internetis digitaalselt allkirjastatud taotlusega saate soodsama pakkumise. Laenu saamisel peab teil olema isikut tõendav dokument ning kontoväljavõtte teie kodupangast. Laenu saavad kõikide pankade kliendid.

Laenufirma kaudu saad sõlmida lepingu, mille tagasimakse suurus on igakuiselt fikseeritud ning sobib sinu eelarvele. Pangast võetud väikelaenude tagasimaksed algasid varem alles kolme kuu päevast. Pikem aeg tagasimaksetega alustamiseks andis suurema paindlikkuse. Tutvuge hetke laenupakkumiste tingimustega täpsemalt laenupakkuja koduleheküljel.

Laena oma raha eraisikult

Siitkaudu on soodne laenata, sest intressimäär on rohkem kui 10 korda madalam kui suurtel kiirlaenufirmadel. Laenutaotluse saab esitada internetis. Laena alati omadelt!

Investeeringud või väikelaen portaalist Omaraha

Lihtne ja turvaline laenamise keskkond, kust leiad endale säästliku pakkumise. Võta soodne tagatiseta väikelaen või vaheta kallis kiirlaen odavama vastu.
väikelaenud