Kiirlaen – Kiirlaenud

Kiirlaen & Kiirlaenud

Kiirlaenud on innovatiivsed laenutooted, mida on võimalik mugavalt taotleda internetist. Neile on iseloomulikud väiksemad laenusummad ja lühemad tähtajad.

Kiirlaene võetakse peamiselt igapäevaste kulutuste eest tasumiseks. Näiteks toidukorv või arvete maksmine, aga ka suuremateks ostudeks.

Esimesel laenamisel on vajalik teha isiku tuvastamine, mida saab teha internetis ID-kaardiga, Eesti Posti postkontoris või laenupakkuja kontoris. Pärast laenuvõtja isiku tuvastamist kantakse raha kliendi pangakontole.

Kiirlaen ilma konto väljavõtteta ja palgatõendita. Mõned laenuandjad pakuvad kiirlaene ka sularahas ja ilma tagatiseta. Sularahas laenud väljastatakse postkontorites. Tagatiseta laen aitab vältida väikeste summade laenamisel oma varaga põhjendamatut riskimist.

Seetõttu tulebki kiirlaenu valimisel eelistada tagatiseta laene, koos soodsate intressidega, et kulud võimalikult madalal hoida. Vali pakkumiste seast parim välja, esita laenutaotlus internetis ning peagi on raha juba sinu poole teel.

Kiirlaenud internetist 24h

Tänapäeval saab kodust lahkumata internetist 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas, 365 päeva aastas kiirlaenu taotleda. Laenutaotlusi võetakse vastu ööpäevaringselt ning rahastatakse esimesel võimalusel.

Laenuportaalid on kaasaegsed ning neid on hõlbus kasutada. Teenusepakkujad on välja tulnud kaasaegsete lahendustega igaks elujuhtumiks! Raha arvele 15 minutiga.

Kõige mugavam viis ligipääsuks rahale igal kellaajal on avada laenukonto, mis võimaldab ilma täiendava sagimiseta saada raha, just siis kui seda vajad. Laenukonto avamiseks vajuta siia.

Eripakkumised: parim kiirlaen

Parima kiirlaenu tunned teiste laenupakkumiste seast ära ligikutsuvate laenutingimuste poolest, mis võimaldavad eriti odavalt kiirlaenu saada.

Laenupakkumised on odavad lepingutasu puudumise läbi ning ka intress on madal või ei ole teda sootuks ehk laen võib olla praktiliselt tasuta.

Võimalusel eelistage alati eripakkumisi teistele alternatiividele. Eripakkumised on mõeldud kliendile teenuse tutvustamiseks lootuses, et järgmine kord võtate laenupakkumise juba normaalhinnaga. Kokkuhoid missugune!

Laenutingimused

Laenusummad algavad tavaliselt €50-100 kandist ning piirduvad maksimaalselt mõne tuhande euro piiril. Kiirlaen on eelkõige mõeldud lühiajalise laenuna, mille kiiremas korras tagasi maksad.

Taotlemiseks tuleb olla vähemalt 18 aastane ning omada Eestis elamisluba või kodakondsust.

Laenu saamiseks ei ole vaja minna tööandja juure palgatõendit küsima, üldiselt piisab vaid pangakonto väljavõtte esitamisest.

Ilma sissetulekuta laenusoovi korral soovitame vaadata tagatisega laenude poole, mis annavad firmale suurema kaitse teie vajaduste finantseerimisel. Näiteks raha auto vastu.

Kiirlaenude eelised

 • Raha tänapäeva teadlikele inimestele: Kaasaegne inimene teab, kuidas laenata ilma lisakuludeta ning kasutada laenuraha targalt.
 • Puuduvad peidetud kulud ja lepingutasud: Enne laenamist tuleb tutvuda tähelepanelikult lepingutingimustega ning lugeda ka seda, mis on väikese fondiga kirjutatud, et midagi ei jääks peidetuks.
 • Esimene laen tasuta ja ilma tagatiseta: Suur enamus kiirlaenudest väljastatakse ilma tagatiseta ning lepingutasuta.
 • Raha pangakontole 15 minutiga: Kiiremate laenupakkujate kaudu läheb laenutaotluse esitamisest kuni raha laekumiseni aega vaid 15 minutit!
 • Kiirlaenude refinantseerimine

  Refinantseerimine aitab koondada mitmest kohast võetud kiirlaenud ühe krediidiasutuse alla, mis idee poolest on soodsama intressiga ning aitab säästa raha – võtate uue laenu selleks, et vanad, “kallid laenud”, kinni maksta ning edasi juba refinantseeringu teinud asutuse kaudu võlga tasuda.

  Koondades kõik finantskohustused ühe ettevõtte alla, on teil võimalik kujundada maksegraafik, mis ei käi teie rahakotile üle jõu.

  Võiksite mõelda kiirlaenude refinantseerimise peale, kui teile tundub, et maksate hetkel oma laenu eest liiga palju ning arvate, et olete paremat väärt.

  Kiirlaen sularahas

  Soovi korral on teil võimalus valida laenuandja, kelle käest saab tavalise pangaülekande asemel oma pangakontole raha kätte hoopis sularaha vormis.

  Sularaha on mugav viis hangeldamiseks ning sularaha kasutamisel ei jää teie pangakontole kiirlaenu kasutamisest mitte mingit märki.

  Raha ja Money pakuvad esimesel laenamisel ilma käenduseta tagatiseta kiirlaenu sularahas €100 kuni €1000.

  kiirlaenud isiku tuvastamine