Laenud ja laenamine eraisikutelt – Eraisikute laenuportaalid

TFBank: laenud €500 kuni €7500

laenud tfbank

Sihtlaen: laen Krediidipangast €300 kuni €7500

laenud krediidipank

Bigbank: tarbimislaenud erinevaks otstarbeks €500 kuni €10000

laenud bigbank

Inbank: väikelaenud €300 kuni €10000

Inbank väikelaen

Laen.ee: tarbimislaen €500 kuni €5000

laenud laen-ee

Omaraha: laenud eraisikutelt €50 kuni €10000

laenud omaraha

Moneyzen: laen eraisikult €500 kuni €10000

Moneyzen Tarbimislaen

Ziip: kiirlaen €100, €200 või €300

laenud ziip

Creditstar: krediidikonto, kiirlaenud kuni €2000

laenud creditstar

Mogo: autolaen, laen auto tagatisel, autoliising

laenud mogo

Coop Finants: väikelaen ja säästukaart

laenud coop

Elementro: järelmaks

elementro järelmaks

Eraisikult eraisikule laenamine

Laenud eraisikutelt läbi laenuportaali garanteerivad teile parima intressiga laenupakkumise, sest inimeselt inimesele laenamine on soodsam kui kiirlaen või tarbimislaen smsi teel või internetist. Laenud eraisikult: ilma tagatiseta ja konto väljavõtteta, auto– või kinnisvara tagatisel, ilma töökohata või sissetulekuta (tagatise alusel). 90% laenutaotlustest saavad koheselt rahastatud. Eraisikutele laenuportaali kaudu laenu andmine võib viie aastaga teie investeeringu mitmekordistada, sest tootlused on mõlemal portaalil üle 20% aastas.

Laen eraisikult

Kas sa mäletad, kuidas ema õpetas üle tee minemist? Eraisikult eraisikule laenamine käib täpselt sama lihtsalt. Kõigepealt vaata vasakule ja siis paremale, sest vasakult poolt leiad laenuportaali ning paremalt poolt teiste portaali. Kui oled mõlemad pakkumised üle vaadanud, võid võtta ette teekonna eraisikult laenu saamiseks või eraisikule laenu andmiseks.

Mõlemad eraisikute laenuportaalid sisuliselt vahendavad laenulepinguid eraisikute vahel. Laenu andmine eraisikule ja laenu saamine eraisikult pole kunagi olnud nii lihtne, sest eraisiku laenud on populaarsemad kui kunagi varem.

Eraisikute laenuportaalid


Eraisikute laenuportaali põhitegevuseks on laenude vahendamine inimeste vahel ja laenude käitlemine. Laenamine inimeselt inimesele on väga populaarne, sest see on nagu laenamine heale sõbrale või vastupidi. Ainus erinevus on see, et teil on neid häid sõpru palju. Laenuvõtjad saavad soodsa intressi ja investorid saavad suure kasumi, sest tõhususe tõttu on kulutused väiksematel kui pagast laenu võttes. Ei eelistata suurinvestoreid väikestele. Miinuseks on teenustasud investeerimisel ning võlamenetleja võib laenu enne lõplikku tagasimaksmist üle võtta ja investeeringu, koos (väiksemate) intressidega, investorile maksta.
Pakutakse laene eraiskutele, samuti võimalust läbi laenuportaali eraisikutele laenata ehk investeerida. Portaal on laenu taotlemiseks internetist turvaline keskkond, mis tagab mugava laenamise, koos parimate intressidega, sest eraisikult laenamine on võrreldes kiirlaenudega ja SMS-laenudega oluliselt soodsam. Laenamine on Sinu jaoks hõlpsalt arusaadav, kõik protsessid toimuvad kiirelt ja ülekanded koheselt. Vali Sulle sobilikud laenutingimused ja taotle laenu Sinu jaoks mõistetavalt ja mugavalt. Vajadusel juhendatakse Sind rahaasjade korralduses, kasuta võimalust konsulteerida asjatundjatega.