Tarbimislaen – Tarbimislaenud

Tarbimislaen & Tarbimislaenud
TFBank: laenud €500 kuni €7500

laenud tfbank

Sihtlaen: laen Krediidipangast €300 kuni €7500

laenud krediidipank

Bigbank: tarbimislaenud erinevaks otstarbeks €500 kuni €10000

laenud bigbank

Inbank: väikelaenud €300 kuni €10000

Inbank väikelaen

Laen.ee: tarbimislaen €500 kuni €5000

laenud laen-ee

Omaraha: laenud eraisikutelt €50 kuni €10000

laenud omaraha

Moneyzen: laen eraisikult €500 kuni €10000

Moneyzen Tarbimislaen

Ziip: kiirlaen €100, €200 või €300

laenud ziip

Creditstar: krediidikonto, kiirlaenud kuni €2000

laenud creditstar

Mogo: autolaen, laen auto tagatisel, autoliising

laenud mogo

Coop Finants: väikelaen ja säästukaart

laenud coop

Elementro: järelmaks

elementro järelmaks

Tarbimislaenud on eraisikutele antavad laenud, mille otstarve on tarbimine. Näiteks reisimine või kodutehnika ostmine. Tarbimislaen võimaldab inimesel teha kulutusi, mille jaoks parasjagu raha ei jätku. Intressimäär sõltub laenu täpsest suurusest, tagasimakse tähtajast, sissetulekust ja teistest laenulepingu tingimustest.

Tarbimislaenu võtmisel on kõige objektiivsem hinnata laene krediidi kulukuse määra järgi, mille sisse on arvestatud kõik laenuga seotud kulud. Laenu taotlemine on võimalik ka internetis, vaata detailsemalt igat pakkumist eraldi ja tee endale soodne valik. Parimad tagatiseta tarbimislaenude pakkumised on ilma lepingutasuta!

Tagatiseta tarbimislaen internetist

Tarbimislaenude taotlemine internetist on kiireim ja mugavaim võimalus finantseeringu saamiseks, laenuportaalid on avatud 24 tundi ööpäevas, kus laenutaotlusi vaadatakse läbi jooksvalt ning rahastatakse esimesel võimalusel. Vali tarbimislaen internetist, kui vajad raha suuremate kulutuste katteks ning seda võimalikult väikese viivitusega. Tarbimislaenu pakkujad on tüüpilised laenuandjad nagu pangad ja teised laenupakkujad, kes keskenduvad vaba otstarbega laenudele eraisikutele.

Tarbimislaen pangast

Eestis spetsialiseeruvad tarbimislaenude andmisele eraisikutele mitmed pangad. Laenusummad algavad mõnesajast eurost ja piirduvad suurusjärgus 10 000 eurot. Eristatakse sihtotstarbelisi ja vaba otstarbega tarbimislaene. Erinevus seisneb selles, et ühel juhul võid laenu kasutada kindlaks eesmärgiks: kodu renoveerimine, autoost, õpingud, tervisekulud jt väljaminekud. Teisel juhul saad raha kasutada oma äranägemise järgi ehk raha kasutamisele ei ole seatud piiranguid.

Pankadele on omased ka mõistlikult madalad intressid, sest pangad alluvad finantsinspektsiooni järelvalvele ning paindlikke finantseerimisvõimalusi pakuvad oma ala tippspetsialistid. Laenu tähtaeg pole tavaliselt pikem kui 5 aastat. Vajalikud dokumendid:, ID kaart või pass, pangakonto väljavõte majandusliku olukorra hindamiseks, lisatagatise puhul dokumendid panditava vara kohta.

tarbimislaenud