Tarbimislaen – Tarbimislaenud

Tarbimislaen & Tarbimislaenud

Tarbimislaenud on eraisikutele antavad laenud, mille otstarve on tarbimine. Näiteks reisimine või kodutehnika ostmine. Tarbimislaen võimaldab inimesel teha kulutusi, mille jaoks parasjagu raha ei jätku. Intressimäär sõltub laenu täpsest suurusest, tagasimakse tähtajast, sissetulekust ja teistest laenulepingu tingimustest.

Tarbimislaenu võtmisel on kõige objektiivsem hinnata laene krediidi kulukuse määra järgi, mille sisse on arvestatud kõik laenuga seotud kulud. Laenu taotlemine on võimalik ka internetis, vaata detailsemalt igat pakkumist eraldi ja tee endale soodne valik. Parimad tagatiseta tarbimislaenude pakkumised on ilma lepingutasuta!

Tagatiseta tarbimislaen internetist

Tarbimislaenude taotlemine internetist on kiireim ja mugavaim võimalus finantseeringu saamiseks, laenuportaalid on avatud 24 tundi ööpäevas, kus laenutaotlusi vaadatakse läbi jooksvalt ning rahastatakse esimesel võimalusel. Vali tarbimislaen internetist, kui vajad raha suuremate kulutuste katteks ning seda võimalikult väikese viivitusega. Tarbimislaenu pakkujad on tüüpilised laenuandjad nagu pangad ja teised laenupakkujad, kes keskenduvad vaba otstarbega laenudele eraisikutele.

Tarbimislaen pangast

Eestis spetsialiseeruvad tarbimislaenude andmisele eraisikutele mitmed pangad. Laenusummad algavad mõnesajast eurost ja piirduvad suurusjärgus 10 000 eurot. Eristatakse sihtotstarbelisi ja vaba otstarbega tarbimislaene. Erinevus seisneb selles, et ühel juhul võid laenu kasutada kindlaks eesmärgiks: kodu renoveerimine, autoost, õpingud, tervisekulud jt väljaminekud. Teisel juhul saad raha kasutada oma äranägemise järgi ehk raha kasutamisele ei ole seatud piiranguid.

Pankadele on omased ka mõistlikult madalad intressid, sest pangad alluvad finantsinspektsiooni järelvalvele ning paindlikke finantseerimisvõimalusi pakuvad oma ala tippspetsialistid. Laenu tähtaeg pole tavaliselt pikem kui 5 aastat. Vajalikud dokumendid:, ID kaart või pass, pangakonto väljavõte majandusliku olukorra hindamiseks, lisatagatise puhul dokumendid panditava vara kohta.

tarbimislaenud