Mõistlik kiirlaen kuni 2000 ja väikelaen kuni 5000 läbi krediidiasutuse

Ettevõtte eesmärgiks on saada parimaks Eesti kiirlaenupakkujaks, pakkudes kiiret, mugavat ja vastutustundlikku klienditeenindust. Laenufirma tuli turule ning asus tegutsema finantsteenuste valdkonnas aastal 2010. Tänaseks on laenuandja end tõestanud kui säästlik ja usaldusväärne finantsasutus. Krediidiasutuse arengustrateegia põhineb automatiseeritud panga loomisel, mis aitab kliente iga päev, terve päev. Tutvu erinevate loominguliste lahendustega, mis on kliendisõbralikud nii disaini kui hea tehnilise teostuse poolest.

Kliendile töötatakse välja personaalne pakkumine, mille kokkupanemisel lähtutakse inimese east, varasemast maksekäitumisest ning kliendistaažist. Laenuvõtjat abistatakse maksevõime hindamisel ning selgitatakse vastutustundliku laenamise põhimõtteid. Laenu on võimalik pikendada 5,15 ja 30 päeva kaupa, kui peaksite maksetega hätta jääma. Vajadusel konsulteerige asjatundjatega.


Laenutoodete ülevaade

1. Tagatiseta kiirlaen
Laenusumma: 50-2000 eurot
Hetkel käimasoleva (28.12.2015) erikampaania korras laenates kuni 1000 eurot, on 4-kuulise lepinguga (kuni 120 päeva) intress täpselt 0%. Osamaksed on 250 eurot kuus. Võite laenata ka lühema perioodi peale (1, 2 või 3 kuud). See tagatiseta laenu pakkumine kehtib uuele kliendile, tegemist on vaieldamatult parima kiirlaenuga, mis hetkel saadaval. Selle laenupakkumise eeliseks on soodne intress võrreldes teiste võrreldavate pakkumistega. Puudub lepingutasu ja käitlustasu, samuti pole vaja täiendava tagatise järele ehk tegemist on ilma tagatiseta laenuga.

2. Väikelaen
Laenusumma: 2250-5000 eurot
Väikelaen on mõeldud inimestele, kes soovivad vähe suuremat summat kui 2000 eurot, ehk inimestele, kelle vajadusi tagatiseta kiirlaen ei kata. Suurema summa laenamise asemel soovitame võtta mitu väikest laenu erinevatest kohtadest, sest kasutades ära soodsaid erikampaaniaid, väldite kallite intresside maksmist. Väikelaenu eeliseks on pikem tagasimakse tähtaeg, milleks on 6 kuud kuni 5 aastat. Vastuse laenutaotlusele saab ühe tööpäeva jooksul. Laen on vikseeritud intressimääraga.